preloader
Списки переможців і фіналістів конкурсу «Честь Професії» 2010-2020 рр.
Дата публiкацiї:
22.02.2021
block-1

Конкурс «Честь Професії» – одна з найпрестижніших нагород для українських журналістів уже понад 11 років. Це – український «Пулітцер» і ознака якісної роботи. Для багатьох конкурс став синонімом професійності, найвищою похвалою і мотивом створювати фахові, якісні матеріали.

За 11 років конкурс підняв надзвичайно високу планку для журналістів. Щороку Відбіркова комісія та Журі конкурсу отримують дедалі  якісніші матеріали, в яких дотримання усіх журналістських стандартів – не критерій, а необхідність.

Для багатьох журналістів подати свою роботу на конкурс – це як пройти щорічний тест на профпридатність. А отримати премію – це шанс продемонструвати собі та спільноті свою професійність.

Із кожним роком конкурс «Честь професії» росте і розвивається. Учасники стають фіналістами, фіналісти – переможцями, переможці – членами Відбіркової комісії та Журі. У своєму арсеналі ми маємо безліч історій успіху, вашого визнання та кар’єрних злетів. Пліч-о-пліч ми проходимо цей шлях з вами, вдосконалюємося і набираємо нових обертів.

Ми  зібрали для вас списки найкращих матеріалів за 11 років діяльності конкурсу. Так ви зможете не лише переглянути, хто і коли отримав премію, а й почитати та передивитися матеріали переможців. Надихаймося та удосконалюймося разом!