preloader
Спецпризи конкурсу «Честь професії 2020»
Дата публiкацiї:
15.06.2020
block-1

Організатор конкурсу «Честь Професії» продовжує традицію з нагородження спеціальним призом  журналістів за матеріали у локальних медіа. Також цього року вперше буде обрано найкращий аудіоматеріал конкурсу. Спецприз «Надія журналістики» за професійний матеріал дістанеться журналісту чи журналістці у віці до 24 років.

 

Найкращий матеріал у локальному медіа

Спеціальний приз за найкращий матеріал у локальному медіа організатор конкурсу Національна асоціація медіа разом із Наглядовою радою конкурсу започаткували у 2018 році, аби підтримати локальні медіа. За два роки спецпризи за найкращий матеріал у локальному медіа отримали журналісти з різних куточків України.

Найкращі матеріали у локальному медіа у 2018 році
Найкращі матеріали у локальному медіа у 2019 році
Спецприз «Надія журналістики»

Спецприз «Надія журналістики» цьогоріч отримає найкращий матеріал журналіста/журналістки, якому/якій виповнилося 24 роки включно на момент подання заявки.

«Оскільки в минулих роках у нас завжди була основна номінація для молодих журналістів, ми вирішили не втрачати цю традицію і відновити її в формі спеціального призу - «Надія журналістики», задля підтримки молодих, професійних та амбіційних», - зазначила керівниця проєктів Національної асоціації медіа Наталія Терес.

  • Спецприз «Надія журналістики» у 2019 році отримав матеріал «(БЕЗ)коштовна освіта» - Наталії Кулик, ТРК «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ».
Спецприз «Найкращий аудіоматеріал»

Цього року організатори разом із Наглядовою радою вирішили вперше за все існування конкурсу підтримати спецпризом найкращий аудіоматеріал.  Зважаючи на те, що аудіо за кілька останніх років істотно трансформувалося у нові та якісні формати, цікаві для широкої аудиторії слухачів, виникла потреба виокремити такий спеціальний приз.

Інтриги на конкурсі професійної журналістики «Честь професії» побільшало. Уже зовсім скоро ми дізнаємося, які матеріали отримають спеціальні призи. А поки що – затамовуємо подих у приємному передчутті.



Пресслужба "Честі Професії"