preloader
Спеціальна номінація від UMES «Найкращий журналістський експеримент»
Дата публiкацiї:
09.03.2021
block-1

Цьогоріч на конкурсі професійної журналістики «Честь Професії» ще одна нова спеціальна номінація від школи Ukrainian Media E-School (UMES)«Найкращий журналістський експеримент».

Переможцем спеціальної номінації стане сміливий та незвичний журналістський матеріал-експеримент, абсолютно новий для медіа або редакції, в якому був опублікований. Завдяки цій спеціальній нагороді організатори хочуть звернути увагу на важливий момент існування медіа – його безперервний розвиток. А також – заохотити журналістів спробувати нові формати, теми, рубрики, форми подачі, нові поєднання жанрів і стилів, незвичні для вашого медіа.

Сила медіа в постійному розвитку. Школа UMES допомагає медійникам безперервно поглиблювати свої професійні знання та шукати нові можливості для розвитку, саме тому організатори вирішили підтримати журналістів-сміливців, які не перестають удосконалюватися і створюють щось дійсно нове для своєї редакції чи медіа.

Переможець спецномінації отримає сертифікат на безплатну участь у будь-якому курсі школи UMES, а фіналісти - сертифікати зі знижками на будь-який курс школи.

Критерії:
 • відповідність темі спецномінації;
 • цікавий та сміливий формат;
 • креативність;
 • зрозумілість, майстерність пояснення;
 • логічність, актуальність, аргументованість, виявлення причинно-наслідкових зв'язків;
 • тема глибоко розроблена і розкрита з професійної точки зору з дотриманням професійних стандартів;
 • матеріали, подані на цю номінацію, можуть відноситися до будь-якого жанру журналістики.

Обов’язково! У полі «Мотивація/аргументація участі у конкурсі» вказати в чому саме полягає суть журналістського експерименту, що нового ви зробили для своєї редакції/медіа та що з того вийшло (продовжуєте проєкт чи вже закінчили).

До спеціальної номінації «Найкращий журналістський експеримент» може бути поданий той самий матеріал, що й до однієї з основних шести номінацій «Честь Професії». Також можна подавати матеріал винятково в цю спеціальну номінацію.

ВАЖЛИВО! Кількість матеріалів одного автора, поданих до спеціальної номінації, не може перевищувати ТРЬОХ.

 

Роботи в цю номінацію приймаються до 19 березня 2021 р.

Журі спецномнації від UMES:
 • Ольга Ваганова –  керівна партнерка B2B PR, тренерка курсу «Медіаменеджмент»
 • Наталія Беднарська – головна тренерка курсу «Диджитал трансформація медіа» UMES.
 • Оксана Панавіська – головна тренерка курсу  «Секрети успішного телевізійного програмування» UMES.
 • Юрій Залізняк -  доцент кафедри нових медіа Львівського національного університету імені Івана Франка, тренер курсу «Мультимедійна редактура» UMES.

Більше інформації про основні номінації, Відбіркову комісію та Журі основних номінацій, про умови участі та Журі чотирьох спецномінацій можна знайти на сайті конкурсу. Слідкуйте за новинами на офіційній сторінці у Facebook.

З матеріалами переможців конкурсу за усі одинадцять років можна ознайомитися за посиланням - https://cutt.ly/HlmWIJU.

Партнери конкурсу – Комісія з журналістської етики та платформа HelpSMI. Інформаційні партнери конкурсу – «Детектор медіа», «Довгий пес», Urban Space Radio, «Рубрика. Все по поличках», Інститут масової інформації, «Читомо», Happy Monday, ММР, ГУРТ.

Загальнонаціональний Конкурс професійної журналістики «Честь Професії 2021» став можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проєкт «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews.

  

 

Оргкомітет конкурсу:

Наталя Терес, керівниця проєктів Національної асоціації медіа

(044) 254 55 56

project@nam.com.ua

www.nam.org.ua