preloader
Шорт-лист переможців «Честі Професії 2020»
Дата публiкацiї:
21.05.2020
block-1

Оголошено шорт-лист переможців конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» 2020 року у шести основних номінаціях і спецномінації «Конструктивна журналістика». Серед 615 матеріалів, які журналісти подали на конкурс, Відбіркова комісія та Журі обрали короткий список переможців.

Найкраща аналітика
Найкраще розслідування
  • «Слуга власного бізнесу: кіпрська таємниця депутата Холодова»– Єгошина Валерія, Толстякова Кіра, «Схеми. Корупція в деталях» (спільний проєкт «Радіо Свобода» та телеканалу UA:Перший).
  • «Армія! Друзі! Бабки!»– Іванова Леся, «Наші гроші з Денисом Бігусом» (Bihus.Info) .
  • «Я — бот»– Бідун Василь, Моторевська Євгенія, Реплянчук Дмитро, «Слідство.Інфо».
  • «Тюрма можливостей»– Лихогляд Катерина, «Слідство.Інфо».
  • «П. дав добро»– Наталка Седлецька, Кіра Толстякова, Валерія Єгошина, Катерина Каплюк, Олександр Чорновалов, Максим Савчук, Михайло Ткач, Сергій Андрушко, «Схеми: корупція в деталях» (спільний проєкт «Радіо Свобода» та телеканалу UA:Перший).
Найкраща публіцистика
Спецномінація «Конструктивна журналістика»

 

Діана Дуцик, виконавча директорка Українського інституту медіа та комунікацій, членкиня Комісії із журналістської етики та учасниця Журі конкурсу «Честь професії» поділилася з нами враженнями: «Сьогодні в медіа дуже багато негативу, критики і критиканства. Це посилює негативний інформаційний фон і впливає негативно на психологічну атмосферу в суспільстві і в так нелегкий нинішній час. Тому дуже важливо давати людям  не просто позитивну інформацію, а інформацію, яка допомагатиме приймати рішення; не просто критикувати, а пропонувати шляхи розв'язання проблем. Нам здається, дуже важливо стимулювати саме таку журналістику зараз».

Усі подробиці конкурсу, документи, а також останні новини можна знайти на офіційному сайті та офіційній сторінці у Facebook.

Загальнонаціональний Конкурс професійної журналістики «Честь Професії 2020» став можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проєкт «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews.

 

Оргкомітет конкурсу:

Наталя Терес

керівниця проєктів Національної асоціації медіа

(044) 254 55 56

project@nam.com.ua

www.nam.org.ua