preloader
Що відбувається з матеріалом, який ви подаєте на "Честь Професії"
Дата публiкацiї:
23.03.2021
block-1

Що відбувається з матеріалом, який ви подаєте на "Честь Професії"?

Схема і механіка.


У багатьох учасників конкурсу, особливо у тих, хто вперше подається на ЧП, виникає питання - що відбувається з матеріалом після закриття прийому робіт?


Розповідаємо:

  • Конкурсні матеріали оцінюються у два етапи. Спершу їх переглядає кваліфікована Відбіркова комісія. Її завдання - відібрати не менше 10 та не більше 30 найкращих матеріалів у кожній номінації, що будуть допущені до подальшого оцінювання Журі конкурсу.
  • Відбіркова комісія проводить первинну оцінку матеріалів, ретельно читає, переглядає, прослуховує їх, перевіряє відповідність матеріалів з критеріями номінації та виставляє оцінки у форматі «Так» або «Ні». Матеріали, які отримують два «Так» від двох представників Відбіркової комісії, автоматично переходять на оцінку до Журі.
  • Журі конкурсу вивчає отримані матеріали від Відбіркової комісії і виставляє оцінки за десятибальною шкалою (1 – мінімальна оцінка, 10 – максимальна), на основі яких визначаються фіналісти та переможці в номінаціях.
  • Після оцінки Журі автоматично формується шорт-лист фіналістів - список тих, які отримали від них сумарно максимальну кількість балів. Список фіналістів оголошується напередодні церемонії нагородження, на якій ми дізнаємося імена переможців в усіх номінаціях.

    Додатково - https://journalismaward.in.ua/participants.