preloader
Прем’єра фільму «Звичайні люди, які змінюють країну» конкурсу "Честь Професії" на 24 каналах Суспільного
Дата публiкацiї:
21.10.2020
block-1
  • 31 жовтня о 18.40 год на 24 регіональних каналах Суспільного одночасно пройде прем’єра документального фільму «Звичайні люди, які змінюють країну» на основі матеріалів-фіналістів конкурсу професійної журналістики «Честь професії» 2020 року.

Цьогоріч команда конкурсу «Честі професії», зважаючи на карантинні умови, змінила формат телевізійного продукту. Замість традиційної телетрансляції церемонії, створила унікальний документальний фільм.

«Звичайні люди, які змінюють країну» - це фільм про українських журналістів, які своєю щоденною відданою працею змінюють українське суспільство. Кожен матеріал, який пройшов у фінал конкурсу «Честь професії», - це величезна пророблена робота журналістів, яким потрібно було проаналізувати дані, знайти героїв, розплутати складні корупційні схеми, ризикувати своєю безпекою і навіть працювати під прикриттям. Кожен журналіст – звичайна людина, яка завдяки своїй роботі змінює усю країну, відкриває очі на проблеми, оголює правду і скидає з п’єдесталу випадкових героїв.

Цей фільм – можливість вкотре нагадати, що наша реальність – це те, про що ми знаємо, бачимо, чуємо і відчуваємо. І в першу чергу від журналістів залежить, які цінності та погляди транслювати, як висвітлювати події і як розповідати таку потрібну нам усім правду.

 

Приєднуйтеся до перегляду!