preloader
Прем’єра фільму «Журналістика результату» на основі матеріалів-переможців конкурсу професійної журналістики
Дата публiкацiї:
22.09.2021
block-1
  • 25 вересня о 18:25 год в ефірі усіх регіональних телеканалів Суспільного відбудеться прем’єра фільму «Журналістика результату» на основі матеріалів-переможців конкурсу професійної журналістики «Честь професії» 2021 року.
 

Уже другий рік поспіль команда конкурсу «Честь професії» знімає фільм про журналістів, їхню місію та роль у суспільстві.

Ми багато говоримо про журналістику, її сучасний стан та майбутнє, ще більше – про журналістів та їхнє місце у суспільстві. Цьогоріч ми вирішили створити окремий фільм про журналістику результату і зрозуміти, чи достатньо просто написати матеріал, чи потрібно чекати якогось результату від нього? Разом із журналістами та пересічними українцями ми намагалися збагнути, яка вона дієва журналістика та як створювати такі тексти, щоб вони спонукали до змін та конкретних результатів.

Бути журналістом – це вміти не лише майстерно поєднувати слова у речення, а ще й словом вплинути на суспільство, текстом, відео чи аудіо – діяти та отримувати цілком конкретний результат.

Фільм «Журналістика результату» – це можливість показати українцям, що справжня журналістика може стати каталізатором багатьох змін у суспільстві, чесно віддзеркалити дійсність і показати, що від цінностей та поглядів, які транслюють журналісти суспільству, залежить багато.

 

Приємного перегляду!