preloader
Оголошено Спеціальні призи від конкурсу в 2020 році
Дата публiкацiї:
17.03.2020
block-1

В передостанній день прийому робіт на «Честь професії» розкажемо про додаткову мотивацію брати участь у конкурсі радійникам, регіональним медіа і молодим журналістам.

Крім нагородження переможців в основних номінаціях, ми нагороджуватимемо переможців кількома спеціальними призами.

Найкращий матеріал у локальному медіа

Як і торік, у кожній із номінації буде обрано найкращий матеріал з локального медіа. Відтак, радо запрошуємо журналістів регіональних ЗМІ сміливо подати свої роботи.

"Надія журналістики"

Також основна номінація минулих років «Надія журналістики» трансформувалася у спеціальний приз – ним буде нагороджено за фаховий та професійний матеріал одного журналіста чи журналістку, віком до 24 років включно.

Найкращий аудіоматеріал

І нововведення, яке віримо, згодом переросте у більший проєкт – цьогоріч журі нагородить спеціальним призом один аудіоматеріал, який вважатиме найбільш професійним з усіх, поданих на конкурс.

Говорить Андрій Куликов, учасник Наглядової ради конкурсу та журналіст «Громадського радіо»: «Насправді потреба ця виникла багато років тому, аж ось нарешті вона оволоділа думками. Це додаткова ознака того, що облуда занадтого зачарування ілюзорною потугою телебачення та іншого відео поступово меншає, і ми поволі усвідомлюємо демократичність розмови одні з одними, що саме і потрібно для розбудови справжнього громадянського суспільства».

Шансів отримати нагороду на «Честі Професії» побільшало. Не зволікайте, сьогодні – останній день прийому робіт.

Не виходьте з дому, поки не заповните реєстраційну анкету: https://journalismaward.in.ua/submit.html

Та й просто – не виходьте з дому)