preloader
Історія успіху Олени Лівіцької з каналу "Перший"
Дата публiкацiї:
11.08.2020
block-1

Підготували для вас декілька історій про те, що часто успіх - це не випадковість, а результат кропіткої праці. Почнемо з історії Олени Лівіцької.

У 2018 році Олена, як журналістка інтернет-видання Волинь24, отримала спецприз конкурсу у номінації «Найкращий репортаж» на локальну тематику із роботою «Світязь. Отиї туристи так людей розпаскудили, не хочуть корів тримати».

Цього року, подаючи свою роботу у номінацію «Найкращий репортаж» вже як журналістка каналу соціальних новин "Перший", Олена напише: «Участь у «Честь професії» - то як спроба здобути знак якості на свої улюблені тексти, як звірити годинники - читацькі і професійного журі, де кращі з кращих. Мій репортаж про високе у рядовому місті, про театр поміж сірої і брудної промзони, він з місця, в якому збираються дивні люди. Дивні для цього місця. Для багатьох інших. Цей репортаж потрібний, щоб таких місць було більше у подібних містах. І людей - більше».

І Олена не помилилася, подаючи на конкурс репортаж «Драма промзони. Історії з луцького ангару, в якому оселився... театр», бо «знак якості» від професійної спільноти він отримав - спецприз як «Найкращий репортаж у локальному медіа».

Запрошуємо прочитати його і ще раз привітати Олену з черговою перемогою у конкурсі, а отже свідченням того, що її журналістська праця приносить результат.