preloader
Церемонія нагородження переможців конкурсу «Честь професії» 2020 року відбудеться онлайн (про формат)
Дата публiкацiї:
06.07.2020
block-1

16 липня 2020 року - одинадцята церемонія нагородження переможців конкурсу професійної журналістики «Честь професії».

Особливістю одинадцятої церемонії нагородження буде те, що відбуватиметься вона онлайн.

Для того, аби разом з фіналістами у реальному часі дізнатися імена переможців конкурсу, необхідно заповнити  реєстраційну анкету. У відповідь на реєстрацію кожен отримає посилання на онлайн-трансляцію церемонії.

Реєстраційна анкета - 
https://forms.gle/6HEameFmAjaCVpoT8.

За перемогу цьогоріч будуть змагатися 35 матеріалів-фіналістів. Усього на конкурс цього року було подано 615 матеріалів від 379 журналістів.

Також під час церемонії спеціальним призом будуть нагороджені журналісти за матеріали у локальних медіа, спецприз «Надія журналістики» за професійний матеріал дістанеться журналісту чи журналістці у віці до 24 років. Та вперше буде обрано найкращий аудіоматеріал конкурсу.

Нагадаємо, у 2020 році змінилися номінації конкурсу. Цього року журналістські матеріали змагалися у номінаціях «Найкращий репортаж», «Найкраще інтерв’ю», «Найкраща аналітика», «Найкраща публіцистика», «Найкраще розслідування», «Найкраще новинне висвітлення резонансної події» і спецномінації «Конструктивна журналістика».

Загальнонаціональний Конкурс професійної журналістики «Честь Професії 2020» став можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проєкт «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews.


Оргкомітет конкурсу:
Наталя Терес,
керівниця проєктів Національної асоціації медіа
(044) 254 55 56
project@nam.com.ua
www.nam.org.ua